Értékesítő munkatárs

Hahó!

Kedves leendő csapattagunk!

Várjuk, hogy megtaláljunk, mert 2022 számunkra a jelentős fejlődés éve. A lelkesedésünk és az elhivatottságunk nagyobb, mint valaha. Ez nem egy unalmas, monoton pozíció, folyamatosan új kihívásokat kell megoldanunk, amikre természetesen van egy nagycsomó kidolgozott technikánk, de ezeket alkalmazva,  kombinálva, fejlesztve készítünk olyan padlókat, amiktől leesik a megrendelők álla, és a munkaterületen lévő egyéb dolgozók is elképedve nézik a munkánk eredményét.

Ehhez minden segítését, eszközt, szaktudást átadunk Neked és a Te ötleteidet , tapasztalataidat  is szívesen vesszük!

Szóval keresünk egy szuper csapattársat, reméljük, hogy éppen te vagy az!

Várunk szeretettel,
Hegedűs Csaba / A Speciál Padló Kft. alapítója

Mivel foglalkozunk?

Ők már minket választottak!

Feladatok

  • Új megrendelők felkutatása
  • Érdeklődők kezelése
  • Helyszíni felmérés-szakmai tanácsadás
  • Ajánlatkészítés
  • Adatok rögzítése CRM rendszerben

Elvárások

  • Építőiparban szerzett értékesítői tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • “B” kat. jogosítvány

Amit kínálunk

  • Egyedi bérmegállapodás szakmai eredmények
    és teljesítmény alapján
  • Szakmai mentor betanításhoz
  • Saját ötletek támogatása
  • Profi vállalatirányítási rendszerek
  • Profi marketing
  • Folyamatosan fejlődő, újító csapat
  • Céges gépjármű
  • Telefon
  • Laptop
  • Tablet

#1 Küldd el az űrlapot!

Az első lépés, hogy add le a jelentkezésed! Ne küldj emailt és ne írj ránk a Facebookon – ezeknek semmi értelme. Egyszerűen kövesd a kéréseinket!

#2 Kapcsolatfelvétel.

Minden jelöltet felhívunk (5 perces hívás az egész). Ennek az az értelme, hogy ne húzzuk az idődet feleslegesen, ha valami nem stimmel. A telefonos interjú eredményétől függően fogunk személyesen is találkozni. Ezekre az interjúkra nem kell készülni, mert nem is nagyon lehet.

Mi lesz az adataimmal?

Természetesen szigorúan vesszük a GDPR előírásait, így annak megfelelően kezeljük az adataidat, és azok nem kerülnek illetéktelen kezekbe. Minden beküldött információdat csak a Speciál Padló Kft. vezetője (Kura István) fog látni, a többi munkatárs ezekhez az adatokhoz nem is fér hozzá. A tudtod nélkül természetesen nem fogjuk felkeresni az esetleges jelenlegi munkahelyedet referencia ügyében.

Kérje ingyenes Padlószakértő felmérésünket!

Amennyiben Ön rendelkezik ipari jellegű legalább 200m2-nél nagyobb padlófelülettel, akkor adatai megadását követően munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot, és egyeztetnek egy lehetséges személyes padlószakértői felmérésről.

"*" a kötelező mezőket jelöli

Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.